Házhoz jött a sushi

Maguro Sushi & Snack BudapestMaguro Sushi & Snack Budapest a térképen

2021. januárban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2021. június 20.
A Westendben lévő korábbi egységükben párszor ettünk, de ők a pandémia alatt bezártak, viszont a Pozsonyi úton, szintén a lakásunk közelében nyitottak meg egy másik egységet.
A járványhelyzetre tekintettel a vendéglátó helyeknek zárva kellett tartaniuk, így mi is házhoz szállításra rendeltünk a NP. oldalon keresztül.
A Maguro a Nordsee-csoport/lánc tagja, akik sushira specializálódtak.
Árban a sushi sajnos a drágább ételek közé tartozik, de a budapesti éttermek kínálatát összehasonlítva a Maguro az átlagosak közé tartozik, akad náluk pár drágább is.
Online bankkártyával fizettem a rendeléskor. Kevesebb, mint 1 óra alatt érkezett meg a rendelés (hétvége, ebédidőben).
A következő sushi fajtákat rendeltük: Tori maki - teriyaki csirkés (1790 Ft/ 8 db), California maki (1890 Ft/8 db), Avokádós maki (890 Ft/ 6 db kicsi), Tamago hoso maki - omlettes (690 Ft/ 6 db kicsi), Kuuri hoso maki - uborkás (690 Ft/6 db kicsi), Shake hoso maki - lazacos (1190 Ft/ 6 db kicsi), Nigiri - lazacos és rákos (490 Ft/db). Egy családra összesen 25.000 Ft-ba került ez az ebéd, ami azért nem kevés.
Elégedettek voltunk a kapott ételekkel, friss, jól készült volt minden, azonban az adagok kisebbek, mivel másutt a makikból egy adag 8 db, itt csak 6 db.
Maga a hely egy kis büfé hangulatú. Helyben is lehet vásárolni sushit. Kiszolgálást nem tudom pontozni, a futár normális, udvarias volt.
Maguro Sushi & Snack Budapest - EgyébMaguro Sushi & Snack Budapest - EgyébMaguro Sushi & Snack Budapest - EgyébMaguro Sushi & Snack Budapest - EgyébMaguro Sushi & Snack Budapest - EgyébMaguro Sushi & Snack Budapest - EgyébMaguro Sushi & Snack Budapest - EgyébMaguro Sushi & Snack Budapest - EgyébMaguro Sushi & Snack Budapest - Külső képMaguro Sushi & Snack Budapest - Külső kép
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel