Nagyon barátságos kis hely

Málna Csoki- Tea- Kávéház BudapestMálna Csoki- Tea- Kávéház Budapest a térképen

Kiváló 2018. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. július 9.
A Málna kávézóra, mely e néven a Bokor utcában már azelőtt működött, mintsem hogy Kolonics Károlyék megnyitották volna a maguk cukrászdáját a Zazzi helyén, egy hétvégi napon akadtam rá, sajnos akkor zárva volt.
Kapóra jött viszont a hely, midőn egy környéken dolgozó barátommal volt találkozóm a múlt nyáron. Ő már járt ott többször, de nem ellenezte, hogy oda üljünk be, sőt, ő velem ellentétben inkább törzsvendég, mint felfedező.
A kiszolgálás bűbájos, az árak kedvezőek. A sütik mellett tartanak szendvicseket, virslit, jóféle söröket és pálinkákat.
Ettünk egy túrótortát, némi csokidrazsét, s ittunk sört is a békésszentandrási manufaktúrától.
Nagyon szerettük a helyet.
Málna Csoki- Tea- Kávéház Budapest - Étel/italMálna Csoki- Tea- Kávéház Budapest - BelsőMálna Csoki- Tea- Kávéház Budapest - Étel/italMálna Csoki- Tea- Kávéház Budapest - Étel/ital

Málna Csoki- Tea- Kávéház további értékelései

2019.05.05egyedül
A Málna Kávéházban jártam már egyszer korábban, amikor megnyitottak, de valahogy az értékelés és dokumentálás elmaradt. Különös fintora a sorsnak, hogy azóta egy szintén MÁLNA névre hallgató francia prémium cukrászda is megnyitott, egészen közel hozzájuk, de én bizton állíthatom, hogy ez a kávézó...
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Nyári ajánlat
Nyári ajánlat