Beugrottunk a málnásba

Málna Bár BudapestMálna Bár Budapest a térképen

Átlagos 2018. szeptemberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2018. november 2.
Régi vágású, mondhatni retró bisztró az Andrássy úton, a Kodály körönd közelében. Ez az a hely, amiről kívülről nem lehet megállapítani, hogy belül milyen lehet. Kint a járdára telepített teraszon van pár kényelmetlen, botladozó X lábú szék, a piros-fehér kockás terítős asztal benn is visszaköszön. A földszinten benn csak 3 bárasztal van, melyet rakodótérként is használnak, további asztalok a galériaszinten vannak. Megmondom őszintén, hogy én valami modernebbre és izgalmasabbra számítottam. Leginkább turistacsalogató hely, de nem átverős vagy lehúzós. A szűk étlapon magyaros fogásokat kínálnak (gulyás, lecsó, paprikás csirke, marhapörkölt) 1700-2200 Ft, valamint magyaros hidegtálat, paraszttálat vagy tapasokat lehet rendelni, saját összeállításban (6-700 Ft/tétel). Az itallap elnyűtt, szamárfüles. Kommersz italkínálat. Egy eszpresszó tejjel 420 Ft-ba került, elég ócska volt. Aprósüti (bolti amarettó minikeksz) járt mellé, víz nem. Az értékelésírásakor utólag láttam, hogy az étlap kiírása szerint 10% kötelező szervizdíjat számolnak fel, de esetemben erre nem került sor.
Hogy ajánlanám-e a helyet? Hát határeset, de mivel semmi orbitális negatívum nem ért, legyen igen, de én semmi olyat nem tapasztaltam itt, ami miatt visszavágynék. Jellegtelen, feledhető hely.
Ételek / Italok:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Málna Bár Budapest - Külső képMálna Bár Budapest - Étlap/itallapMálna Bár Budapest - Étlap/itallapMálna Bár Budapest - Étel/italMálna Bár Budapest - Külső képMálna Bár Budapest - Külső képMálna Bár Budapest - Étlap/itallapMálna Bár Budapest - Étlap/itallapMálna Bár Budapest - Külső képMálna Bár Budapest - Étlap/itallapMálna Bár Budapest - Étlap/itallapMálna Bár Budapest - Külső kép
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel