Árban verhetetlen, minőségben van hová fejlődni

Mamba Cukrászda - Kispesti Piac BudapestMamba Cukrászda - Kispesti Piac Budapest a térképen

Gyenge 2018. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. június 19.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Házgyári sütöde jellegű cukrászda a Kispesti Piacon, jó láthatósággal, a villamosmegálló felőli oldalon.
Elsősorban a nagyon kedvező áraival hódítanak, szinte hihetetlen, de számos süteményt 150 Ft-os darabáron lehet kapni. Itt azért igaz a régi mondás, miszerint olcsó húsnak...
Az alacsony árak gyenge minőséggel párosulnak, leginkább a nem minőségi alapanyagok használata az, ami nekem nem tetszett. Aroma, adalékanyagok, állománynövelők használata jellemző, emiatt a sütiknek jellegtelen egyenízük van, leginkább az édes cukorízt lehet kiérezni. Valószínű, hogy minőségibb alapanyagokból nem lehetne ilyen árszintet tartani.
Viszont a termékeik - legalábbis - amit én láttam - frissek voltak. Jól ismert népszerű sütiket készítenek: rétes, mignon, standard torták: csoki, karamella, Dobos. Rendelésre készítenek egész tortát. Fagylaltot nem tartanak.
A Rákóczi túrós émelyítően édes és ragacsos, a mákos rétes viszont közepes, átlagos volt, más helyekkel összehasonlítva másutt lehet ennél nem jobbat kapni kétszer ennyi pénzért.
Maga a cukrászda valójában egy hosszú, 3 standnyi szélességű pult, itt kell rendelni és fizetni, csak készpénzt fogadnak el, és kizárólag elvitelre, mivel helyben nincs leülési lehetőség.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Mamba Cukrászda - Kispesti Piac Budapest - Külső képMamba Cukrászda - Kispesti Piac Budapest - Étel/italMamba Cukrászda - Kispesti Piac Budapest - Külső kép
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Fried Kastély Hotel Simontornya
Hotel Belenus Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval
Belenusi pihenés félpanzióval
2025.03.02-ig
Hotel Belenus Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz