kition: Ötletes fastfood - Mamma Sferico Budapest

Mamma Sferico Budapest értékelése

Ötletes fastfood

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 27. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A lakásunk alatt nyílt az ételbár, nyitás után ingyenes kóstolókkal hívták fel magukra a figyelmet. Miután nem vagyok nagy híve a tészta ételeknek, eltelt pár hónap, mire egy komplett adag erejéig kipróbáltam. Lazacos spagetti gombócot választottam francia sajtmártással, egyébként mintegy 5 ízben, 7-8 féle mártással kaphatók a gombócok, az 5 gombócos adag 1090, a 7 gombócos adag 1.290 Ft, ami elég bőséges. A hely elég szűkös, kártyával lehet fizetni, a csomagolás ízléses, csak éppen a mártás folyt ki a dobozból. Az étel egyébként jó ízű, a kiszolgálás kedves és informatív, egyszer érdemes kipróbálni.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni kition felhasználót?    Igen

1053 Budapest
Múzeum körút 41.

2019. január 28.
A Mamma Sferico nevű egységbe nem jutottunk el, míg a Múzeum körúton működött, de tavaly februárban családi körben megnéztük az új helyen a Kolosy téren. A kiszolgálás kedves, a beltér hangulatos, az árak korrektek, tetszett a választék is. Egy húsgombócos bagett-szendvicset kértünk, ami finom...