Mandarin Bistro Budapest

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Mandarin Bistro Budapest vélemények

Kiváló 2015. február 16.barátokkal járt itt
Sokan várták, hogy Wang mester hozzon tető alá egy igazi igényes éttermet, mely formailag is kiemelkedik a kínai mezőnyből. Nos, sikerült. Mielőtt betértünk volna, igyekeztem informálódni az árak felől, de ez nem sikerült. Utóbb kiderült, hogy miért. Bálint napon délben egy lélek nem sok, annyi se volt az étteremben, ez sem sejtetett jót.
Mandarin Bistro Budapest - EgyébMandarin Bistro Budapest - Étel/italMandarin Bistro Budapest - Étel/italMandarin Bistro Budapest - Étel/italMandarin Bistro Budapest - Étel/ital