Színvonalas pöttöm kávézó

Mantra Coffee BudapestMantra Coffee Budapest a térképen

2015. februárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. február 18.
Miután végiggyalogoltunk a Veress Pálné utcában, ahol egyébként felfedeztünk egy rokonszenves japán éttermet a hajdani Csillagánizs helyén, beleakadtunk az utca vége felé a Halkakas magasságában a Mantrába.
Nézegettem, hogy menjünk be vagy se, végül az döntött, hogy egy kedves régi ismerőst szúrtunk ki az egyik asztalnál. Ők épp filteres kávét ittak a nejével egy ínyenc kávézóban. Merthogy ilyesmi is létezhet. A tulaj barrista oklevele, pontosabban valami barrista versenyen elért sikerének dokumentációja ott látható az asztal fölött, ahol helyet foglaltunk. Tény és való: a presszó kávé rendkívül ízletes volt, állaga is kifogástalan, illata is remek. Egy igen jó kávézóval gyarapodott a belváros.
Mantra Coffee Budapest - Külső képMantra Coffee Budapest - BelsőMantra Coffee Budapest - Étel/ital

Mantra Coffee további értékelései

2024.03.02barátokkal
Isteni kávé, kedves emberek! Külónleges kávé, tonic-kal, sose ittam ilyen finomat. Mosilygós kiszolgálás, fruss sütemények. Kellemes kisugárzású hely .
2024.03.02egyedül
Ha egy jó kávéra vágysz, kellemes emberek között, tiszta helyen, különleges kiszolgálással akkor csakis a Mantrába menj! Hangulatos, családias, tiszta. A kiszolgálás jó, kérdéseimre válaszolnak, mindenki kedves és segítőkész. Nekem nagyon tetszett, elóször jártam itt de biztos, hogy nem utoljára!
2017.03.31egyedül
A Kálvin tér vonzáskörzetében, de kicsit eldugott helyen található újhullámos kávézó. A berendezés egyszerű, minimalista. Az alapkávé Casino Mocca, de filteres kávékat, cascarát és teákat is ihatunk itt. A tulajdonos barista rendszeresen tart képzéseket a kávéfőzés tudományából. Talán emiatt az...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa