Manu szeret sétálni

Manu Coffee Stand - Mester utca BudapestManu Coffee Stand - Mester utca Budapest a térképen

2023. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. március 25.
A kis kávézó nevét az indiai mitológia ihlette. Manu volt az első ember, uralkodó, az emberiség királya és alkotó.
A Mester utca elején lévő kis kioszkjuk valójában csak egy kis ablak, ahol lehet kávét kérni, kizárólag elvitelre, papírpohárban. Nekem hiányzik az a bizonyos igazi kávézási élmény, a porceláncsésze, a kanállal kavargatás, a leülés, lenyugvás, ha csak 1-2 percre is. Itt erre a helyi lehetőségek nem adottak. A kávé egyébiránt finom, jó minőségű. Egy eszpresszó 550 Ft-ba került, a tejért nem kellett pluszban fizetni.
A kis pulton láttam némi pékárut, croissant-t, quiche-t, csokis párnát.
A kiszolgálás kedves volt.
Ha valaki szereti az elviteles kávét, annak kifejezetten ajánlom, aki nem, annak szerintem hozzám hasonlóan hiányérzete lesz.
Hangulat:Átlagos
Manu Coffee Stand - Mester utca Budapest - Étlap/itallapManu Coffee Stand - Mester utca Budapest - Étel/italManu Coffee Stand - Mester utca Budapest - Étel/italManu Coffee Stand - Mester utca Budapest - Étel/italManu Coffee Stand - Mester utca Budapest - BelsőManu Coffee Stand - Mester utca Budapest - Étel/ital
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Pünkösd Szelestén