DEndre: Nápolyi pizza - Manu+ Budapest

Manu+ Budapest értékelése

Nápolyi pizza

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 7.
A Manu plusz pizzéria egyike az autentikus nápolyi zsánerű pizzát készítő egységeknek Budapesten.
A beltér nagyon puritán, némi dekor még elférne, de így is nagyon népszerű a hely, pedig alig lehet megtalálni, ide csak céltudatosan jön az ember.
A pultban álló fiatal srácok gyorsak, pörgés van, így nem csoda, hogy kissé személytelenek.
A pizza remek, 1500 forintos és 2000 forintos van feltétektől függően. Jómagam egy négysajtosat kértem, ami megfelelt a várakozásoknak, azaz nagyon finom volt.
Tisztes négy pont.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Átlagos
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

1053 Budapest
Múzeum körút 7.

2019. március 7.
A Lónyay utcai Pizza Manufaktúrás fiúk pizzázója, ahol valódi nápolyi pizza sül a kemencében. Egy kis egérlyuk az egész az Astoria közelében lévő Könyvudvarban, a régi gangos bérház földszintjén a kapu melletti jobb oldali sarokban. A villódzó keresztről megtalálod, és ez itt nem gyógyszertárat...