Barátságos, és finom

Marhajó Kézműves Hamburgerező BudapestMarhajó Kézműves Hamburgerező Budapest a térképen

Kiváló 2019. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. július 18.
Kicsi, de barátságos, és jó hangulatú hely, a kiszolgálás szinte baráti. nem túl gyors, de ez betudható annak, hogy minden friss, viszont az előrendelés, vagy kiszállítás lehetősége is adott.
A burgert magának állítja össze a vevő, a kínálat bőséges. minden jelölhető tételnél ott van az ár amennyiben feláras. Ahol nincs, az alap áron van benne, szerintem egyértelmű csak kis olvasási és értelmezési kérdés. 5 féle buci választható, minták a pulton, van glutén mentes is.
3 féle burgert kértünk, mindenféle összeállítással, a tépett malac teljesen jól illett a kemencés bucihoz ( ez szerintem kimondottan nagy ötlet ), az amerikai káposzta saláta nekem telitalálat volt, ahogy a házi öntet is. A darált marha burger kicsit túlsült, lehetett volna kicsit szaftosabb, de az ízzel nem volt gond.
Helyben szörpöt is keverhet magának a vendég 3-4 féle jó minőségű szörpből, igaz a ballonos szóda lehetne kicsit hidegebb, de árban a 350 Ft fél literért nem sok, máshol 600-900 között mozog.
Összességében jó kis hely, akár helyben, akár elvitelre fogyasztva.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló