kition: Ebéd az újranyitott teraszon - Matula Bistro Budapest

Matula Bistro Budapest értékelése

Ebéd az újranyitott teraszon

2021. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Végre megnyíltak az éttermek, a Matula is élt a lehetőséggel, és az utcára több asztalt is kitett. Négy éve jártam itt utoljára, a választék a régi, a hetente változó menüben 3 féle leves, 4 féle főétel és 2 féle desszert közül lehet választani, a két ételből álló menü 1290 Ft, a 3 fogásos menü 1390 Ft. A lenti értékeléseket olvasva az árak lényegesen emelkedtek az elmúlt években, az üdítő 150 Ft helyett 390 Ft, de még mindig nagyon jó az ár-érték arány. A kiszolgálás gépies, de gyors és szakszerű. A választott ételek -csirkehúsos zöldborsó leves,natúr csirkemell bojtár mártással, rizzsel és őszibarack mousse karamell mártással - közül a leves kifejezetten finom, a főétel jó átlagos volt. A főétel továbbra is egy szelet húsból és jó sok köretből áll. Munka közbeni gyors ebédre abszolút ideális helyszín, és a Nagy Ignác utcában üldögélve a Marmara szállodával szemben még hangulatos is.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni kition felhasználót?    Igen

1055 Budapest
Nagy Ignác u. 16.

2020. február 16.
Baráti társasággal kerestük fel ezt a számunkra eddig ismeretlen éttermet. A Jászai Mari tértől öt percnyi sétával elérhető. Hangulatos helyiség, Bő étel és italválaszték, kitűnő ételek, gyors és udvarias kiszolgálás várt minket. Az ár/érték arány is megfelelő és ami még kellemessé tette az ott...