Happy Meal menü

McDonald's - Lurdy Ház BudapestMcDonald's - Lurdy Ház Budapest a térképen

Átlagos 2017. decemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. december 28.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Lurdy-ház Bevásárlóközpontban évente néhány alkalommal megfordulunk, leginkább az évente 2 alkalommal megrendezésre kerülő ásványbörzére, de a játszóházban, moziban és Star Wars találkozón is voltunk már itt.
A vendéglátó egységeket egy helyre csoportosították, az emeletre, a lift éppen oda visz fel.
A "Meki" a lifttől a legtávolabbi ponton található, de így sem okoz nehézséget a megtalálása. Mivel az éttermes felhozatal nem igazán nívós, így a házon belül a jobbak vagy legalábbis elfogadhatóak közé sorolható a McDonald's. A gyerekeink körében a Happy Meal menü miatt népszerű, bár véleményem szerint a játékok, amit a menü mellé adnak, elég gagyik. Filléres kínai fröccsöntött műanyagok. Legutóbb ráadásul még ezek közül sem nagyon lehetett választani. Bár a meghirdetett akció szerint 6-7 fajta játék közül lehetne választani, náluk csak 3 fajta volt elérhető, ami a gyerekeim számára elég nagy csalódás volt.
3 gyerek menüért és 2 felnőtt menüért jóval 5000 Ft fölött szoktunk fizetni. Elég lassú a kiszolgálás, sokat kell várni. Itt nem alkalmazzák azt a gyorsító módszert, mint amivel az Árkádban voltunk, ott ugyanis az egyik alkalmazott már a sorban állás ideje alatt felveszi és rögzíti a rendelést, így a pultnál már csak fizetni és ""begyűjteni" kell az ételt.
Az alkalmazottak egykedvűek, gépiesek, lesír róluk, hogy nem ez az álommeló a számukra.
Az asztalok közösek a többi gyorsétteremmel, nincs elszeparált helyük, mint például a MOM-ban vagy a Duna Plázában. Ha rajtam múlna, én biztosan nem itt ennék.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
McDonald's - Lurdy Ház Budapest - EgyébMcDonald's - Lurdy Ház Budapest - Étel/italMcDonald's - Lurdy Ház Budapest - BelsőMcDonald's - Lurdy Ház Budapest - EgyébMcDonald's - Lurdy Ház Budapest - Étel/ital

McDonald's - Lurdy Ház további értékelései

2023.11.04a párjával
Ritka rossz hely,a közösség szörnyű. Senkinek nem ajánlom sem ott enni sem ott dolgozni. Számukra nem a vendég az első.
2019.11.09egyedül
Megmondom őszintén, a libamáj, meg a közelgő Márton nap miatt tértem be ide. Köztudomású, hogy aki Márton nap táján nem eszik libát, az elkárhozik, nem nő ki a termékenysége, meg egyáltalán, nem eszik jó libahúst. Tegnap este ugyan már ettem, mert a Bártfai Vendéglőben osztályon felüli libacomb...
Hotel Laterum Pécs - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval