Kitűnő szendvics egy jó gyorsétteremben

McDonald's - Üllői út BudapestMcDonald's - Üllői út Budapest a térképen

2019. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. november 4.
Nem vagyok egy Meki-rajongó, ha hamburgert szeretnék enni, van néhány nagyon jó, erre szakosodott üzlet, különleges, ínyenceknek való választékkal. Inkább azok közül válogatok.
A Meki óriásplakátjáról és a tv-reklámból rám köszönő, igencsak kívánatos Goosey Gusztávnak viszont nem tudtam ellenállni. Két marhahúspogácsa, két szelet ujjnyi vastag sült libamáj, pirított hagyma, pár karika csípős zöldpaprika, madársaláta, enyhén borsos szósz… És borsos ár, 2010 Ft csak a szendvics. Menüben édesburgonyát és camembert karikákat adnak mellé, jó összeállítás, de nekem elég a burger, az sem egy fogyókúrás darab.
Attól tartottam, nem lesz olyan guszta, mint a képen, a libamáj biztosan papírvékony lesz benne, de nem volt igazam. Tökéletes volt, tartalmas, szaftos, finom.

Mondhatnánk, hogy az üzletláncok minden boltja egyforma, de ez nem igaz. Ez az Üllői úti pavilon a szokásosnál barátságosabb, hangulatosabb, a vendégtér tiszta és jól tagolt. Nem egy nagy hodály, ahol egymásba érnek az asztalok. A maga műfajában igen kellemes hely.
Sokan voltak, de a fiatal kiszolgálócsapat jól bírta az iramot, csak pár percet kellett várni. A várakozás ideje alatt, vagy az étkezés levezetéséül kis játszótéren csúszdázhatnak, mászókázhatnak a gyerekek.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés