MgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

MgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
2024. március 5.egyedül járt itt
Beugrott, hogy régen jártam erre, szépen sütött ma a nap, hát elsétáltam a Bocskai-Karolina sarokra, megtelni. Ebédidő lecsengett már, alig voltak, ketten, ha ültek bent. Én meg bekuckóztam a belső helyiségbe, onnan rendeltem szerteszét.
MgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Külső képMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Étel/italMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - BelsőMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Étel/italMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Étel/italMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - EgyébMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Étel/italMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Étlap/itallapMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - EgyébMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - BelsőMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - BelsőMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - EgyébMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Külső képMgTels Pizzéria & Kisvendéglő Budapest - Külső kép
2083
2021. november 3.egyedül járt itt
Kissé tanácstalanul néztem körül a Bocskai út-Karolina út sarka felé, hogy akkor mi legyen ma? Ettem már korábban egy szendvicset, nem voltam nagyon éhes, de azért ebédidő körül jár mégis. . . és akkor megláttam ezt a helyet. Igazán nem csábító, csalogató. . . első ránézésre, messziről talán egy bezárt kisvendéglő.