Csirkeburger akciósan

Meat Point - WestEnd City Center BudapestMeat Point - WestEnd City Center Budapest a térképen

2016. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. január 12.
A Meat Pointot a mellettük lévő Hummus Pointtal közös cég üzemelteti, legalábbis a blokk alapján erre lehet következtetni, illetve a kiszolgáló fiatalember is az éppen érkező vendégek függvényében a humuszos és a húsos pultnál is kiszolgált. Hamburgereket, burger tálakat, grillezett csirkét, bárányt, marha hátszínt kínálnak különböző köretekkel.
2 féle napi levest is kínálnak, bár ezek nem hoztak lázba.
Az aktuális akciót egy nagy táblán hirdetik, ez alapján választottam az akciós csirkeburgert (körettel együtt 990 Ft). A szendvics mellé 2 féle köretet is lehetett választani, felár nélkül, valamint szendvicsbe szintén plusz díj nélkül kaptam sült bacont és sajtot is.
Az ételeket a rendelésfelvételt követően az üvegfal mögött a szakács készíti el, ekkor még lehet pontosítani az összetevőket. A húspogácsát lávakövön grillezik, az egész műveletet végig lehet pásztázni. A puffancs típusú buciba salátalevél, lilahagyma, paradicsom került még a hús mellé.
Kifejezetten laktató, nagy adag.
A steak burgonya langyos volt, azt nagyobb adagokban sütik le, a saláta korrekt (lilakáposzta, sárgarépa alapú).
A Westend nem egy hangulatos hely, ezért arra nem tudok 3-asnál jobbat adni.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Meat Point - WestEnd City Center Budapest - Külső képMeat Point - WestEnd City Center Budapest - BelsőMeat Point - WestEnd City Center Budapest - Étel/italMeat Point - WestEnd City Center Budapest - Étel/italMeat Point - WestEnd City Center Budapest - Étel/italMeat Point - WestEnd City Center Budapest - Étel/italMeat Point - WestEnd City Center Budapest - Étel/italMeat Point - WestEnd City Center Budapest - Étel/italMeat Point - WestEnd City Center Budapest - Külső képMeat Point - WestEnd City Center Budapest - EgyébMeat Point - WestEnd City Center Budapest - Külső kép

Meat Point - WestEnd City Center további értékelései

2016.01.05a párjával
Népszerű ez a hambizó a Westendben, mert mindig várni kell, mire sorra kerülök, a múltkor fel is adtam, de most nem voltak sokan. Egy 30 dkg-os burgert választottam, szimplát. Ugyanis a verziók kaphatóak, dupla, sőt tripla változatokban is. A kedves kiszolgáló hölgy szerint van aki simán benyom...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel