Megálló száz nyelven

Megálló BudapestMegálló Budapest a térképen

2015. szeptemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. október 5.
A Megálló bár sok éve működő, "bejáratott" hely a Lehel tér és Nyugati között, azon a sarkon, ahol a Csanády utca felől át lehet menni a Westendhez vagy a Ferdinánd híd felé. Szóval igazán forgalmas helyen található, ami nagy tumultus idején nem annyira szerencsés, mivel a viszonylag szűkös járdán vannak kihelyezve a kültéri asztalok, a dohányosok részére. Mert friss levegőt itt a 2x3 sávos Váci út mellett nemigen lehet szívni. Az egész kocsma (én annak nevezném, és ebben a részemről nincs semmi negatívum) nyitott a Váci út felé, a belső részek viszont félhomályosak.
A csapolt sör kínálatban az Arany Ászok, Dreher, HB Búza családi hármas szerepel, ezen kívül igen széles az italkínálat, főleg rövidek népszerűek, ezekből a kommersztől a közepes/standard-ig minden megtalálható.
Az ételkínálat szerény, de legalább kínálnak ételeket, ez is dicséretes: hamburger, klub szendvics, melegszendvics toast, nachos, saláták.
Leginkább visszajáró baráti társaságok keresik fel a Megállót, kupanapon fociközvetítések mennek a tévében.
Jó hangulatú hely, a kiszolgálás is baráti. Átlagos árak.
Ételek / Italok:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Megálló Budapest - Külső képMegálló Budapest - Külső kép

Megálló további értékelései

2015.12.17egyedül
A Megálló kávézó épp alkalmas volt arra, amit szerettem volna abban a pillanatban: leülni egy negyed órára, míg megérkezik a párom, illetve inni egy kávét. Gondolkoztam, hogy valami igényesebb pálinkát igyak-e, abból tartanak párat (ellentétben a sör vonallal, mely igénytelen, nagyipari...
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
2024.06.14-ig