Szörnyű 2022. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. január 20.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Nemrég jártam ebben a kifőzdében, Nagyon kis adag ételeket adnak, iszonyú drágán. A sültkumpli szaraz ehetetlen, ízetlen, a kenyér száráz. Párom beteg lett az ott evet ételtől, nyilván nem volt friss. Az eladó viszont kedves és közvetlen volt, ezert nem tettem szóvá az ételek minöségét. Kerülendő.
Szombat délelőtt voltam nem kaptam BLOKKOT Szörnyű volt a kiszolgálás. senki nem kérdezett meg mit szeretnék, a pultban álló nő a fiúkra kiabált mocskos CSÚNYA beszéddel nem velem foglalkozott hanem a gyrosos fiúkkal KB 10 percig senki nem kérdezte meg tőlem mit szeretnék.. Borzasztóak ezek a...
Itt jártram a délelöti órákban!Nagyon kedves,és nagyon finom gyrostálat,és csirkepitát etünk.A pita házi készitésü frissen sülve fogyaszthatók.A csirketál ízletesen a hús füszerezése remek.Nagyon kedves kis csapat fogadott minket.köszönjük az élményt,másnak is ajánlani fogom a helyet