3,1

2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal

Mevlana Kebab - Arena Mall Budapest vélemények

2024. április 6.családjával járt itt
Nem rég a családdal voltunk az Aréna plázában és megálltunk enni a Mevlana Kebabos-nál. Nagyon kellemes kis hely, a kiszolgálás rendkívül jó volt, a magas fekete hajú hölgy aranyos volt és talpraesett, segített a választásban. Az étel választék nagyon gazdag volt és nagyon finomak is. Kellemeset csalódtunk a helyben, jó hangulatú volt.
Átlagos 2024. március 28.a párjával járt itt
Arénába jártunk Budapesten és nagyon megéheztünk . . így a Mevlana Kebabra esett a választásunk ! A párom és én mind a ketten szeretjük a gyros-t így mind a ketten tálat kértünk, a pultos kiszolgáló magas barna hajú hölgy , Nagyon kedves, segítőkész volt és nagyon tetszett hogy egyfolytában mosolygott !
Kiváló 2024. március 27.egyedül járt itt
Nagyon kedves volt a magas pultos lány finom ételek ár értek arányban jó. Tetszik a menü kínálat és hogy sok opció közül választhatok
Kiváló 2023. november 16.a párjával járt itt
Ma reggel ott jártunk az aréna mevlana étterembe.Nagyon kedves kiszolgálás fogadott,és az étellel is minden rendben ment.örülök hogy ezt a helyet választottuk.Barátságos és kedves hely jó ízekkel.
Szörnyű 2022. január 20.a párjával járt itt
Nemrég jártam ebben a kifőzdében, Nagyon kis adag ételeket adnak, iszonyú drágán.
A sültkumpli szaraz ehetetlen, ízetlen, a kenyér száráz. Párom beteg lett az ott evet ételtől, nyilván nem volt friss. Az eladó viszont kedves és közvetlen volt, ezert nem tettem szóvá az ételek minöségét. Kerülendő.
Szörnyű 2021. december 20.barátokkal járt itt
Borzalmas,hogy senki nem hord kesztyűt! Pláne az nem ,aki az ételt készíti!! Holott ez előírt szabály
Átlagos 2020. július 4.a párjával járt itt
A vírus miatti leállás után pár héttel tértünk be ide. A legszembetűnőb különbség az volt, hogy a gyros tálra a pita helyett már baguette vagy kifli szeleteket pakoltak. Se megpirítva, semmi, csak ráhelyezve a tálra. Ránézésre se szerettük volna elfogyasztani. Kár, mert a gyros egyébként rendben volt, a hús kifejezetten ízletes. Évek alatt sokat ronlott a színvonal, ez látható.
Átlagos 2019. május 4.a párjával járt itt
A környékbeli éttermek közül ide szoktunk havonta-2 havonta betérni. Legutóbbi látogatásunk óta drágult,az adag kisebb lett. A köret mellé már csak lila káposzta és fejes saláta járt,más nem. A hús is jóval kisebb mennyiségben. Sokan voltak, a kiszolgálás sem volt túl hívogató. Már tálca se járt a megvásárolt ételhez.
Átlagos 2016. július 27.a párjával járt itt
A kiszolgáló srác, mintha nem is e világon lett volna. Kérdezzük ugyanis, hogy a paprika mivel van megtöltve? Nem is néz rá, se ránk, csak a messzi távolba. Min merenghet? Na újra: mi van a paprikában, most már hahó felkiáltással. És megszólal! Akkor mégis létezik, nem csak bábu. Milyen paprika? Kérdez vissza.
Mevlana Kebab - Arena Mall Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Arena Mall Budapest - Étel/ital