Mosolygós magas lány

Mevlana Kebab - Arena Mall BudapestMevlana Kebab - Arena Mall Budapest a térképen

Átlagos 2024. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2024. március 28.
Arénába jártunk Budapesten és nagyon megéheztünk .. így a Mevlana Kebabra esett a választásunk !
A párom és én mind a ketten szeretjük a gyros-t így mind a ketten tálat kértünk, a pultos kiszolgáló magas barna hajú hölgy , Nagyon kedves, segítőkész volt és nagyon tetszett hogy egyfolytában mosolygott !
Figyelmünkbe ajánlotta a baklavát mint desszertet !
Jó választás volt és meg is köszöntem neki !
A gyros tál aránylag finom volt, viszont a pultos hölgy nagyon felvirágoztatta a helyet!
Ha máskor is Budapesten járunk reméljük , hogy a magas lányt még ott lesz !
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Kiváló

Mevlana Kebab - Arena Mall további értékelései

2024.04.15a párjával
Nem rég járttam az aréna plaza mevlana étterembe.Remek hangulat,kedves kiszolgálás,és nagyon finom ételeket fogyasztottunk.Máskoris szívesen jövünk ha Budapestre látogatunk.Ajánlom bátran a helyet másoknakis.
2024.04.06családjával
Nem rég a családdal voltunk az Aréna plázában és megálltunk enni a Mevlana Kebabos-nál. Nagyon kellemes kis hely, a kiszolgálás rendkívül jó volt, a magas fekete hajú hölgy aranyos volt és talpraesett, segített a választásban. Az étel választék nagyon gazdag volt és nagyon finomak is. Kellemeset...
2024.03.27egyedül
Nagyon kedves volt a magas pultos lány finom ételek ár értek arányban jó. Tetszik a menü kínálat és hogy sok opció közül választhatok
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat