Nagyon jó hely.

Mevlana Kebab - Arena Mall BudapestMevlana Kebab - Arena Mall Budapest a térképen

2024. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2024. április 6.
Nem rég a családdal voltunk az Aréna plázában és megálltunk enni a Mevlana Kebabos-nál. Nagyon kellemes kis hely, a kiszolgálás rendkívül jó volt, a magas fekete hajú hölgy aranyos volt és talpraesett, segített a választásban. Az étel választék nagyon gazdag volt és nagyon finomak is.
Kellemeset csalódtunk a helyben, jó hangulatú volt. Biztosan máskor is fogunk még ott enni. Viszont a zene az számunkra kicsit zavaró volt, de ennek ellenére összességében megvoltunk elégedve vele.

Mevlana Kebab - Arena Mall további értékelései

2024.04.15a párjával
Nem rég járttam az aréna plaza mevlana étterembe.Remek hangulat,kedves kiszolgálás,és nagyon finom ételeket fogyasztottunk.Máskoris szívesen jövünk ha Budapestre látogatunk.Ajánlom bátran a helyet másoknakis.
2024.03.28a párjával
Arénába jártunk Budapesten és nagyon megéheztünk .. így a Mevlana Kebabra esett a választásunk ! A párom és én mind a ketten szeretjük a gyros-t így mind a ketten tálat kértünk, a pultos kiszolgáló magas barna hajú hölgy , Nagyon kedves, segítőkész volt és nagyon tetszett hogy egyfolytában...
2024.03.27egyedül
Nagyon kedves volt a magas pultos lány finom ételek ár értek arányban jó. Tetszik a menü kínálat és hogy sok opció közül választhatok
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat