Jó 2024. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2024. április 6.
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Nem rég a családdal voltunk az Aréna plázában és megálltunk enni a Mevlana Kebabos-nál. Nagyon kellemes kis hely, a kiszolgálás rendkívül jó volt, a magas fekete hajú hölgy aranyos volt és talpraesett, segített a választásban. Az étel választék nagyon gazdag volt és nagyon finomak is. Kellemeset csalódtunk a helyben, jó hangulatú volt. Biztosan máskor is fogunk még ott enni. Viszont a zene az számunkra kicsit zavaró volt, de ennek ellenére összességében megvoltunk elégedve vele.
Szombat délelőtt voltam nem kaptam BLOKKOT Szörnyű volt a kiszolgálás. senki nem kérdezett meg mit szeretnék, a pultban álló nő a fiúkra kiabált mocskos CSÚNYA beszéddel nem velem foglalkozott hanem a gyrosos fiúkkal KB 10 percig senki nem kérdezte meg tőlem mit szeretnék.. Borzasztóak ezek a...
Itt jártram a délelöti órákban!Nagyon kedves,és nagyon finom gyrostálat,és csirkepitát etünk.A pita házi készitésü frissen sülve fogyaszthatók.A csirketál ízletesen a hús füszerezése remek.Nagyon kedves kis csapat fogadott minket.köszönjük az élményt,másnak is ajánlani fogom a helyet