Nagyon jó hely.

Mevlana Kebab - Arena Mall BudapestMevlana Kebab - Arena Mall Budapest a térképen

2024. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2024. április 6.
Nem rég a családdal voltunk az Aréna plázában és megálltunk enni a Mevlana Kebabos-nál. Nagyon kellemes kis hely, a kiszolgálás rendkívül jó volt, a magas fekete hajú hölgy aranyos volt és talpraesett, segített a választásban. Az étel választék nagyon gazdag volt és nagyon finomak is.
Kellemeset csalódtunk a helyben, jó hangulatú volt. Biztosan máskor is fogunk még ott enni. Viszont a zene az számunkra kicsit zavaró volt, de ennek ellenére összességében megvoltunk elégedve vele.

Mevlana Kebab - Arena Mall további értékelései

2024.06.16a párjával
Itt járttam délelőtti órákba az arénaplaza mevlanába pultosok kedvesek giszolgálás tetszett.viszont a gyrosos magát vakarta utánna ugy csinálta a dürümömet inkább nemkérttem.borzaszto élmény volt ,és neeem ért semmit magyarul és durva.miatta többet nem jövök
2024.05.18egyedül
Ma este a mevlana kebabban vacsoraztam. Nagyon finom volt az étel...egy magas lany volt a pultos aki nagyon kedves és mosolygós volt ..figyelembe ajánlotta a tejberizst ami nagyon ízlett.. tetszett hogy végig mosolygott biztos hogy máskor is visszatérek
2024.04.15a párjával
Nem rég járttam az aréna plaza mevlana étterembe.Remek hangulat,kedves kiszolgálás,és nagyon finom ételeket fogyasztottunk.Máskoris szívesen jövünk ha Budapestre látogatunk.Ajánlom bátran a helyet másoknakis.
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom