Szombat délelőtt voltam nem kaptam BLOKKOT Szörnyű volt a kiszolgálás. senki nem kérdezett meg mit szeretnék, a pultban álló nő a fiúkra kiabált mocskos CSÚNYA beszéddel nem velem foglalkozott hanem a gyrosos fiúkkal KB 10 percig senki nem kérdezte meg tőlem mit szeretnék.. Borzasztóak ezek a...
Itt jártram a délelöti órákban!Nagyon kedves,és nagyon finom gyrostálat,és csirkepitát etünk.A pita házi készitésü frissen sülve fogyaszthatók.A csirketál ízletesen a hús füszerezése remek.Nagyon kedves kis csapat fogadott minket.köszönjük az élményt,másnak is ajánlani fogom a helyet