Mezcal Mexikói Étterem Budapest

Hotel Narád Park Mátraszentimre
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Mezcal Mexikói Étterem Budapest vélemények

2013. december 29.a párjával járt itt
Két alkalommal jártam ebben az étteremben, mind kétszer ugyanazt a 2 személyes tálat rendeltük. Alapvetően finom volt, de azért hagy maga után kívánnivalót. A marhahús nagyon rágós volt, viszont a köret, a bab, a szósz amit adtak hozzá, finom volt, a csirke szintén kellemesen ropogós volt. Maga a hely kialakítása nagyon hangulatos, új építésűnek tűnik.
2013. június 27.barátokkal járt itt
A 4 személyes haltálat ettük a barátainkkal. Friss volt, finom,nagyon ízes és mégsem túl egzotikus, és olyan bőséges, hogy muszáj volt hazavinni egy kétfős ebédre elegendő adagot. A limonádét is nagyon ajánlom. Nagyon figyelmes kiszolgálásban volt részünk, kimondottan jól éreztük magunkat.
2013. június 25.a párjával járt itt
Másodjára jártunk itt a párommal, mindkétszer elégedetten távoztunk. A felszolgálók közvetlenek (egyikőjük kicsit túlságosan is, de azért jó fej:)), segítőkészek és rugalmasak. A főételek mennyisége viszonylag kevés (kivéve ha valamilyen tálat rendelsz, mert az bazi sok), ellenben nagyon finomak. A házi söreik is jók. Valószínűleg visszatérő vendégek leszünk ott.