Egy hangulatos söröző, és étterem

Mister Sörház & Étterem - Régi Fóti út BudapestMister Sörház & Étterem - Régi Fóti út Budapest a térképen

Kiváló 2014. novemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2014. november 16.
Már hagyománnyá vált, hogy a családi ünnepséget a Mister Söröző éttermében tartjuk meg.
Az első alkalomkor a sok étel között a házi kolbászuk fogott meg különösen.
Igyekeznek különleges ételekkel is szolgálni, amit csak akkor tudok jól értékelni, amikor az elkészített "hagyományos" ételek is megtalálhatók.
Nekünk hangulatos az étterem is, a sörök kiválóak, bár úgy érzem, hogy kezd az íz világuk a pilseni íz felé menni, ami nálam nem biztos , hogy a siker záloga.
A felszolgálók mindenben igyekeznek a vendégek kedvében járni, még akkor is, ha 13-15-fős társasággal megyünk, akkor is bírják a tempót.
A fizetés előtti kockajáték óriási ötlet, mindig jól szórakozunk rajta.
Kár, hogy a parkírozást hely hiány miatt nem tudták jól megoldani, bár mindig sikerült egy kis forgolódás után.
Azoknak nem ajánlom, akik fogyókúráznak.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Mister Sörház & Étterem - Régi Fóti út további értékelései

2024.04.14a párjával
Szerettük a helyet. Viszont tegnap azt láttuk, hogy aki haver, barát, cimbi, kétszer akkora adagot kapott, mint mi. Ritkabban fogunk jönni.
2020.01.06a párjával
Párommal már sokszor jártunk itt. A kiszolgálás, az ételek minősége/mennyisége kifogástalan. Nagyon finomak a házi sörök, a szomszédban van az étterem sörfőzdéje, ott lehet is vásárolni. Az árak elfogadhatóak. Tartozik az étteremhez egy terasz, tavasszal/nyáron ott is lehet kajálni, de picit...
2015.08.11gyerekekkel
Vasárnaponként babával oda megyünk párszor programunk közben ebédelni. A fogadtatás volt már hideg-és langyos is a végére melegednének bele amire én már általában nem vagyok fogadóképes. Az ételek nem olcsók de finomak nem egyformán tálalva mindig...ez nem feltétlen előnyként jegyzem meg. Ilyen...
Gotthard Hotel Szentgotthárd - Előrefizetési kedvezmény
2025.04.01-ig