Mister Sörház & Étterem - Régi Fóti út Budapest

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Mister Sörház & Étterem - Régi Fóti út Budapest vélemények

Kiváló 2024. április 14.a párjával járt itt
Szerettük a helyet. Viszont tegnap azt láttuk, hogy aki haver, barát, cimbi, kétszer akkora adagot kapott, mint mi.
Ritkabban fogunk jönni.
2020. január 6.a párjával járt itt
Párommal már sokszor jártunk itt. A kiszolgálás, az ételek minősége/mennyisége kifogástalan. Nagyon finomak a házi sörök, a szomszédban van az étterem sörfőzdéje, ott lehet is vásárolni. Az árak elfogadhatóak. Tartozik az étteremhez egy terasz, tavasszal/nyáron ott is lehet kajálni, de picit zajos a Fóti út miatt. Összességében csak ajánlani tudom a helyet!
2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Vasárnaponként babával oda megyünk párszor programunk közben ebédelni. A fogadtatás volt már hideg-és langyos is a végére melegednének bele amire én már általában nem vagyok fogadóképes. Az ételek nem olcsók de finomak nem egyformán tálalva mindig. . . ez nem feltétlen előnyként jegyzem meg.
Kiváló 2015. január 19.barátokkal járt itt
Születésnapot ünnepeltünk. Ízlésesen megterített asztalnál foglalhattunk helyet.
Nagyon kedves és figyelmes volt a felszolgáló kis hölgy.
Bőséges és nagyon finom volt a vacsora. Kis üveges pezsgő híján vörös borral koccintottunk.
Nekünk a harmonikás bácsi is tetszett. Ha arra a környékre megyünk biztosan betérünk újra egy finom ebédre, vagy vacsorára.
Mister Sörház & Étterem - Régi Fóti út Budapest - Belső
Kiváló 2014. november 16.gyerekekkel járt itt
Már hagyománnyá vált, hogy a családi ünnepséget a Mister Söröző éttermében tartjuk meg. Az első alkalomkor a sok étel között a házi kolbászuk fogott meg különösen. Igyekeznek különleges ételekkel is szolgálni, amit csak akkor tudok jól értékelni, amikor az elkészített "hagyományos" ételek is megtalálhatók.
Átlagos 2014. október 19.családjával járt itt
A helyiségek eléggé ódivatúak, ráférne egy felújítás. Az ételek finomak, de a svédasztal kínálata nagyon gyenge. Évekkel ezelőtt is voltunk egy párszor itt, azóta sokat romlott a színvonal. A sör átlagos, de a barna sör nekem nagyon ízlett. A fizetés előtti kockajáték jópofa, kedves. A harmonikás bácsi nagyon nem illik a képbe. A kiszolgáló hölgy kedves volt és figyelmes.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 25.gyerekekkel járt itt
Szerintem a hely azt adja amit tud, nem pakolnak rá. A környezetre azért ráférne egy kis frissítés. Az ételek egyszerűek de azért finomak, természetesen magyaros konyhával. Mi mindig családi ünnepléseket tartunk ott, elsősorban azért is mert közel esik hozzánk. Volt, hogy előre megrendeltük mit kérünk (húsos tálak vagy hidegtál stb) de van, hogy a svédasztalról válogatunk.
Átlagos 2013. április 15.barátokkal járt itt
Régóta szeretünk a kommersz márkák helyett egyedibb, kisüzemi söröket kóstolni, így egyértelműnek tűnt, hogy felkeressük a Mister Sörházat, amelybe az egyik budapesti főzde, a Mister csapolt sörét lehet megkóstolni. A sör ugyan olcsó (300 Ft), de se a világos, se a barna nem egy emlékezetes darab.