Mlinar csapó2

Mlinar Pékség - Madách Imre tér BudapestMlinar Pékség - Madách Imre tér Budapest a térképen

2019. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. március 26.
A Mlinar délszláv pékség neve az elmúlt években jött be a hazai piacra, még a kisüzemi kézműves pékségek berobbanása előtt. A házgyárinál jobb minőséget kínálnak [moderálva - a szerk.]
Árakat nézve nem tartozik a Mlinar a legolcsóbbak közé, azért fokozatosan kúsznak fel az árak, de még az elfogadható kategóriába beleférve.
A Madách tér sarkán lévő egységük már évek óta változatlanul működik. 2 oldalról nyitott, szellős a hely, mindig nagy a forgalom, persze gyalogosan, mert itt a parkolás több, mint kihívás.
Helyben csak állva, a könyöklőknél lehet enni.
A burek vonal annyira nekem nem jön be mostanság, így valami mást néztem.
A málnás-vaníliás stangli az olcsóbb péksütik közé tartozik, 190 Ft, azonban a mérete is kisebb, csupán 7 dkg. A töltelék kifejezetten finom, nem gejl.
Vettem még mellé egy barna kiflit is (120 Ft).
Nem tetszett, hogy a hajléktalanokból igencsak sok van itt a közvetlen környéken, akik ide járnak be az összegyűjtött pénzből vásárolni, (jobb esetben csak vásárolni), de olyan is előfordult, hogy itt próbáltak kötözködni az eladókkal vagy más vevőkkel.
Önmagában a Mlinar nálam összességében megéri a 4 pontot, de ha választani lehet, a körülmények miatt inkább másik egységükbe mennék.
Mostanában lett több közös bisztrójuk a Forte Pizzériával, ahol szintén árusítanak Mlinar pékárut is.
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Mlinar Pékség - Madách Imre tér Budapest - Étel/italMlinar Pékség - Madách Imre tér Budapest - Étel/italMlinar Pékség - Madách Imre tér Budapest - Külső képMlinar Pékség - Madách Imre tér Budapest - BelsőMlinar Pékség - Madách Imre tér Budapest - Étel/italMlinar Pékség - Madách Imre tér Budapest - Étel/italMlinar Pékség - Madách Imre tér Budapest - Étel/italMlinar Pékség - Madách Imre tér Budapest - Étel/italMlinar Pékség - Madách Imre tér Budapest - Külső képMlinar Pékség - Madách Imre tér Budapest - Külső kép

Mlinar Pékség - Madách Imre tér további értékelései

2015.11.25egyedül
Hétköznap reggelire szerettem volna valami harapnivalót vásárolni. A Mlinar pékség láncot már teszteltük korábban a Corvin sétányon, és itt a Madách téren is többször megfordultunk már, csak arról nem készült beszámoló. A kínálatban édes és sós, töltött és töltetlen péksütemények, ezen belül a...
2015.11.12üzleti partnerrel
A burek kellemes nosztalgikus étel számomra mely délvidéki, montanegrói valamint horvátországi portyáinkra emlékeztet. Eddig többnyire húsosat vagy sóstúrósat ettem, legutóbb, a Deák térnél ahol a társam a kölkének spenótos sajtosat vett, gondoltam kipróbálom a krumplisat. Finom volt ez is. A...
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
Palace Hotel Hévíz
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?