Pizzarendelés húst hússal

MOB Pizza - Monostori út BudapestMOB Pizza - Monostori út Budapest a térképen

2023. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2023. december 25.
A MOB Óbuda népszerű pizzériái közé tartozik Rómaifürdőn, amely az ittjartam.hu adatbázisában is a Top100-ban vagy környékén, szóval valahol a 100. hely körül szokott tanyázni. Maga a hely egy egyszerű kioszk, kiülős terasszal, néhány székkel, de egyértelműen elsősorban online rendelős, elviteles, házhoz szállítós pizzériaként ismert. A téli időszakban még egyértelműbben így van ez. A III. kerületben díjmentesen szállítanak házhoz, viszont ha jól vettem le, azon kívül más kerületekbe nem szállítanak. A kiszállítást saját hálózatukon keresztül oldják meg, nem a népszerű kiszállító appokat használják. Klasszikus kerek pizzát sütnek.
Az árképzésük rugalmas, a pizza méretét követően egy listából lehet kiválasztani, hogy mi mindent kérünk rá, így az ára a normál méretű pizzának 3390 Ft egységáras, illetve van pár extra feláras feltét is.
A pizza kiszállítására nagyon sokat, több, mint 1 órát kellett várni / hétköznap, túl az ebéd csúcsidőszakon.
Melegen érkezett, alapvetően jól nézett ki, a feltétekből középre elég sok jutott, a szélekre kevésbé. Közepes minőségű alapanyagokkal dolgoznak, nem egy prémium kézműves minőség, azt el kell azért ismerni. A paradicsomos pizzaszósz volt a legkevésbé sikerült alkotóelem, ami ugyebár az alapot adja, ez ugyanis túlságosan édes volt. Sonkát, szalámit, tarját, bacont kértünk a pizzára.
A tészta vastagsága megfelelő volt, nem túl vékony, de nem is túl vastag.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
MOB Pizza - Monostori út Budapest - Étel/italMOB Pizza - Monostori út Budapest - Étel/italMOB Pizza - Monostori út Budapest - Étel/italMOB Pizza - Monostori út Budapest - Külső kép

MOB Pizza - Monostori út további értékelései

2022.06.05barátokkal
Nagyon elégedett vagyok, finom volt a pizza, gyorsan megcsinálták, pedig voltunk egy jópáran. Kedves volt a személyzet. A többi pizzériához képest olcsók
2019.09.27egyedül
Sajnos ma rendeltem egy pizzát a mob pizzériától. Sok helyen ettem már sokféle pizzát, de elmondhatom, hogy ez volt az egyik legrosszabb amit valaha ettem: gumiszerű sajt, rossz ízű olcsó paradicsomkonzerv, amire valószínűleg rádobták a többi alkatrészt..... Miközben ennyire nagyon rossz volt,...
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Xavin Harkány - Pihentető wellness napok