Átlagos retró presszó

Mokka Presszó - Margit körút BudapestMokka Presszó - Margit körút Budapest a térképen

Átlagos 2024. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. április 12.
A Mokka presszóba egy hirtelen ötlettől vezérelve ültem be, egy másik kocsmába tartva. Badacsonyi borokat kínálnak, a bejáratnál kihelyezett itallapon pincészet nem szerepel, egy deci 180 ft. Retro életérzés, amint az egész hely retro, a zajos és népes közönséggel együtt.
Amikor valahol csak nagyipari multisörök kaphatók, akkor Pilsner Urquellt szoktam inni, így nem kérdeztem, hogy honnan érkezik a bor.
Csapon csak Dreher és Arany ászok van, 700, illetve 650 forintért korsója. Pilsner csak palackban, egy kis üveggel kértem, 660 ft volt.
3 pontot megér a hely.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Mokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - EgyébMokka Presszó - Margit körút Budapest - Egyéb

Mokka Presszó - Margit körút további értékelései

2024.04.14egyedül
Jártam már itt régebben is, amint a pár évvel ezelőtti fotóimon látható, azóta a külső portál egy kis fazonírozáson, felújításon esett át. Forgalmas helyszínen, a Margit híd budai hídfőjénél található, szomszédságában egy számomra érdektelen török kebabos, egy ABC, illetve a Bem Mozi található....
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval