Talán másnak jobban tetszik, mint nekem

Mon Chéri Coffee Shop BudapestMon Chéri Coffee Shop Budapest a térképen

Átlagos 2019. márciusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2019. május 11.
Meglepően nagy alapterületű, sok asztalos kávézó-bisztró a Károly körúti kanyarban, a Zsinagógával majdnem szemben.
Ahogy levettem, elsősorban külföldi turistákra alapoznak, a kiszolgálás gépies, személytelen.
A rendelés és fizetés a pultnál történik, sorszám alapján lehet átvenni az elkészült kávét, egyebet, tehát nem szolgálnak fel az asztaloknál, csak a távozó vendégek után gyűjtik be az üres csészéket, tányérokat.
Sima eszpresszót kértem tejjel, a blokkon "Eszpresszó Aroma" szerepel, bármit is jelentsen ez, és a tejért még pluszban felszámítottak 30 Ft-ot, így összesen fizettem érte 400 Ft-ot, ami itt a belvárosban egy teljesen átlagos ár, talán még egy kicsit olcsóbb is a nagy átlagnál, cserébe nem is volt egy nagy kávé-kaland. A tejet nem kiskancsóban, hanem egy elviteles papírpohárban kaptam a kávé mellé. Hát, a stílus maga az ember, ahogy mondani szokták...
Kávéból elég sokszínű a kínálat: ízesített latték, forró csoki, gyümölcslevek, szokványos péksütik: muffin, croissant, cookie keksz, szendvicsek. Melegkonyhát nem üzemeltetnek. A kávék és a péksütik kombinációban némi akcióban kaphatóak, de a kapcsolódó párok kötöttek, nem lehet benne variálni.
Többféle ülőhely van, van wifi elérés is, szóval el lehet itt hosszasabban is üldögélni, nem nézik ki az embert.
Kifejezetten nem tudnék összességében semmi kirívó negatívumot írni a helyről, de egyáltalán nem ragadott meg, lélektelennek éreztem.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Mon Chéri Coffee Shop Budapest - Külső képMon Chéri Coffee Shop Budapest - Külső képMon Chéri Coffee Shop Budapest - Étlap/itallapMon Chéri Coffee Shop Budapest - BelsőMon Chéri Coffee Shop Budapest - BelsőMon Chéri Coffee Shop Budapest - Étlap/itallapMon Chéri Coffee Shop Budapest - Étel/italMon Chéri Coffee Shop Budapest - BelsőMon Chéri Coffee Shop Budapest - Étel/italMon Chéri Coffee Shop Budapest - BelsőMon Chéri Coffee Shop Budapest - Étlap/itallapMon Chéri Coffee Shop Budapest - Étlap/itallapMon Chéri Coffee Shop Budapest - MosdóMon Chéri Coffee Shop Budapest - BelsőMon Chéri Coffee Shop Budapest - Belső
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon