Csoda egy kis dobozban

Mon Petit Dessert Boutique BudapestMon Petit Dessert Boutique Budapest a térképen

Kiváló 2022. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2023. február 12.
Egy nagyon exkluzív, elegáns és ehhez mért árazású cukrászműhely bemutató "szalonja" a belvárosban, a Petőfi téren, történetesen a Rumour étterem előterében.
Igazából véletlenül keveredtünk ide, aznapra volt foglalásunk a Rumour étterembe, és a környéken sétálva, a "tetthelyet" előzetesen felmérve tértünk be ide. Csodálatos francia stílusú monodesszertek és tortaszeletek sorakoznak a pultban. A bájos, udvarias hölgy - aki nem a cukrász hölgy volt, hanem egy alkalmazott - elmesélte, hogy a közös helyszín nem véletlen, ugyanis a cukrász hölgy készítette Rácz Jenőé esküvői tortáját. Megrendelésre itt is készülnek egész torták is, a rendelést elsősorban online bonyolítják, szükség szerint telefonon egyeztetve, pontosítva.

Közel tucatnyi pompás sütifajta közül lehetett válogatni, és komolyan mondom, hogy bármelyiket szívesen megkóstoltam volna. A hölgy részletesen elmesélte az összetevőket, az ízvilágot, a koncepciót. Végül a banános-csokis csodát választottam. Az árak nagyon magasak, gyakorlatilag 2000 Ft alatti szeletár talán nem is volt. Az általam választott 2100 Ft, amely ár mellett a sütidoboz (hajtogatott karton) +300 Ft-os ára szinte már semmiségnek tűnt, de nem vihettem át a városon egy szalvétában, muszáj voltam ezt is kifizetni.
Nagyon finom, intenzív ízű, karakteres, nagyon csokis, nagyon banános volt a süti, pont amilyenre számítottam. Nagyon ízlett!
Szerintem még muszáj lesz mást is kóstolni.

Lehet helyben is sütizni, és van kávé is. A berendezés nekem egy kicsit csicsás, virágos, púderes, csajos, de nagyon elegáns.
Hangulat:Kiváló
Mon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - EgyébMon Petit Dessert Boutique Budapest - Egyéb
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat