Urban exploration

Montázs Art Café BudapestMontázs Art Café Budapest a térképen

Kiváló 2019. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. szeptember 15.
Jártam már itt korábban, pár évvel ezelőtt is, de arról nem készült el a beszámoló. Most véletlenül vetődtem erre, irányban a Kelenföldi pályaudvar felé. A Bikás park 4-es metrómegállónál található kávézó egy jellegtelen, mondhatni kifejezetten ronda betonépület aljában kapott helyet. Azóta változott a dizájn, egészen más lett a feliratok betűtípusa és a színvilág is. Modern, friss, fiatalos.
A zárt, körbefedett teraszon akkoriban a dohányzó egység, most - legalábbis a bal oldalon - játszósarok került kialakításra. A belső tér kialakítása szintezett, balra a bárpult, bárszékekkel, jobbra a kávézó rész és egy kis színpad, majd a hátsó traktusban a mosdók fel egy szintemelkedéssel kialakított részben szoktak helyet kapni a kiállítások. Pataki Tamás számomra izgalmas témájú fotókiállítását sikerült éppen elcsípni, aki elhagyatott épületeket: kastélyokat, templomokat, ipari létesítményeket fotóz.
Gelato Italiano olasz fagylalt (1 gombóc 250 Ft), áfonyásat választottam, valamint egy vaníliás pitét (480 Ft). A néhány féle süti házias, a most trendi stílusú, adalékanyagoktól mentes. Korrekt árfekvés minden szempontból. Az eszpresszó 420 Ft, a cappuccino 520 Ft, hagyományos pörölésű kávét kínálnak.
Az óriás/szendvicsek is helyben készülnek. Grillezett hátszínnel, füstölt lazaccal, grillcsirkével 750 Ft-os egységáron.
Tetszetős, jópofa hely, ajánlom.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Montázs Art Café Budapest - Külső képMontázs Art Café Budapest - Külső képMontázs Art Café Budapest - Külső képMontázs Art Café Budapest - Étel/italMontázs Art Café Budapest - Étel/italMontázs Art Café Budapest - Étel/italMontázs Art Café Budapest - Étel/italMontázs Art Café Budapest - Étel/italMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - Étlap/itallapMontázs Art Café Budapest - Étlap/itallapMontázs Art Café Budapest - Étel/italMontázs Art Café Budapest - Étel/italMontázs Art Café Budapest - Étel/italMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - EgyébMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - MosdóMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - Étel/italMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - Külső képMontázs Art Café Budapest - Külső képMontázs Art Café Budapest - Étlap/itallapMontázs Art Café Budapest - EgyébMontázs Art Café Budapest - Külső képMontázs Art Café Budapest - Külső képMontázs Art Café Budapest - BelsőMontázs Art Café Budapest - Étlap/itallapMontázs Art Café Budapest - EgyébMontázs Art Café Budapest - EgyébMontázs Art Café Budapest - Étlap/itallap
Vital Hotel Nautis Gárdony - Egy hajónyi akció
Egy hajónyi akció