Régóta tervezett látogatás

Montenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út BudapestMontenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest a térképen

Kiváló 2015. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. március 26.
Már hónapok óta terveztem, hogy végre letesztelem a Montenegrói Gurmanokat, annyi szépet és jót hallottam már a helyről.
Szerb és montenegrói tradicionális ételeket készítenek, melyekben a húsos sült ételek dominálnak sok salátával, izgalmas kiegészítő köretekkel. A kiszolgáló fiatalember kedvesen elmesélte, hogy melyik étel pontosan miből, hogyan készül.
A gazdag kínálatból a szalonna köntösbe burkolt csirke razsnyicsot (csirkenyárs) választottam. Szalonna valójában húsos bacon volt, a nyársból a kis adag is bőségesen elég volt számomra. Az árban (1490 Ft) benne foglaltatik egy házi, szintén frissen sült kenyérlepény, valamint saláta és hagyma, bár én ez utóbbit kihagytam. Helyette kértem még egy adag káposzta salátát és házi körözöttet. Mivel frissen sütik a húst, egy kis időt kellett várni az elkészítésére. A kinti asztalok a Rákóczi úti fedett átjáróban vannak, üvegfallal leválasztva, de aki nem szereti a nagy nyüzsgést, az benn is le tud ülni.
Éjjel-nappal folyamatos a forgalom itt.
Üdítővel és borravalóval együtt 2500 Ft-ot fizettem.
Klassz hely, mindenkinek ajánlom.
Montenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest - BelsőMontenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest - Külső képMontenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest - Étlap/itallapMontenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest - Étel/italMontenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest - Étel/italMontenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest - Étlap/itallapMontenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest - Külső képMontenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest - Külső képMontenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest - Külső képMontenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest - BelsőMontenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest - EgyébMontenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út Budapest - Külső kép

Montenegroi Gurman Bistro - Rákóczi út további értékelései

2017.06.28barátokkal
Barátnőmmel szarajevói utunkat követően próbáltuk ki az éttermet "vajon, tudnak-e igazi cevapot készíteni" címszóval! És igen, tudnak :) Az adagok bőségesek, az ízvilág ugyanolyan mint egy igazi balkán konyhán. Az étterem kellemes hangulatú, bár a pincér kissé türelmetlen és kedvetlen volt.
2016.05.11a párjával
Férjemmel egy péntek este úgy döntöttünk, hogy valami egyedi helyet választunk. Így a szerb tradicionális ételek mellett döntöttünk. Nagyszerűen éreztük magunkat. Pont azt kaptuk amit vártunk: közvetlen és segítőkész személyzet, kellemes környezet (ötletes a zárt terasz), finom, választékos és...
2015.02.14a párjával
Hétköznap kora este tértünk be kipróbálni a balkáni ízekeket. A kiszolgálás gyors és udvarias volt, az ételre annak ellenére keveset kellett várni, hogy frissen készült. Pljeskavicát ettük ajvárral és csípős paprika szósszal, ami nagyon finom volt, egy kicsit más ízvilág, mint a többi megszokott...
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval