Móricz Burger Budapest

Móricz Burger BudapestMóricz Burger Budapest

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Móricz Burger Budapest vélemények

Kiváló 2019. április 1.a párjával járt itt
FENSÉGES
Kedvesek, Az ételek fenségesek. Laktató, finom és mégis olcsó. Elvitelre is kérhető, de helyben is fogyszthatod. Hambi, hot-dog, sültkrumli. Nagy választék kedvező ár. Itt biztosan nem fogsz éhen maradni és még a zsebed sem fog kiürülni. ÁR-ÉRTÉK arányban szerintem akörnyék legjobb és könnyen megközelíthetö helye. Szóval IRÁNY a MÓRICZ HAMBI
Móricz Burger Budapest - Étel/ital
Átlagos 2018. augusztus 15.egyedül járt itt
Mindenféle gyorsételt árusító kioszk a Móricz Zsigmond körtéren, barátságos árfekvésben. Magyar, török, görög, amerikai, mexikói étkek, ki mire vágyik. A benti rész nagyon szűkös, a pultnál kell rendelni és fizetni és gyakorlatilag elvitelre lehet bármit vásárolni, mert helyben nem igazán lehet leülni.
Móricz Burger Budapest - Külső képMóricz Burger Budapest - Külső képMóricz Burger Budapest - BelsőMóricz Burger Budapest - BelsőMóricz Burger Budapest - Étel/ital