Undorító bánásmód

Morrison's 2 BudapestMorrison's 2 Budapest a térképen

Szörnyű 2023. augusztusban, csoporttal járt ittÉrtékelt: 2023. augusztus 25.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A párommal szerettünk volna egy jót bulizni, 2 barátunk is jött velünk. Arra lettünk figyelmesek hogy minket nem engednek be őket pedig igen.
Megállítottak minket a párom halálfejes harisnyája miatt amire azt mondta az őr hogy valahol vegye le, amikor levette és ÚJRA visszamentünk a helyre megint nem engedett be a PUNK stílusunk miatt.
Kérdőre vontam mi számít bennünk punk-osnak, és azt mondta a hajunk.
Szőke hajam van, van 2 piercingem, volt rajtam egy fekete póló,és egy fekete rövidnadrág és persze egy vans cipő amit ki is szúrt az őr és már rögtön erre fogta,hogy nem szabad bemennünk.Akkor eldönthetné hogy punk vagyok vagy sportos nem de? nevetséges. (de persze előttünk mindenki sportcipőben ment be, még a barátaink is. Plusz láttunk rengeteg férfit akik metálos pólóval, nagy szakállal simán besétálhattak.) A páromnak már talán kicsit erőteljesebb stílusa van, de neki is a hajára panaszkodott a legjobban mert színes volt.
Még az se lehetett hogy hogy feketében voltunk nem engedhetnek be, hiszen a barátaink is talpig feketében voltak sportcipővel.
Undorító mennyire felszínes, és b.nkó volt az az őr.
Sokat utaztunk amit említettünk is, de elküldött minket pedig nekik csak plusz bevétel lett volna.
Nem értem miért kell védeni ennyire ezt a helyet, esetleg belehalnak mert sportcipőt látnak rajtam? és az a nevetséges hogy mindenkin az volt. Az is hülyeség hogy már megszabják a stílusukat is az embereknek. Egy extrémebb ember nem bulizhat őszintén? (mi még pont hogy visszafogottak voltunk és punkoknak lettünk nevezve.)
Ráadásul mikor kint álltunk hogy most mit tegyünk mert a barátaink bent vannak odaszólt egy másik őr az utóbbinak hogy ezekkel mivan?
mintha valami tárgyról beszélnének.

Tiszteletlenek, és b.nkók.
Köszönjük de többszőr se tesszük a bejárathoz a lábunkat, nem éri meg.
Kiszolgálás:Szörnyű

Morrison's 2 további értékelései

2024.03.02családjával
Nagyon hangulatos a hely, a kiszolgálás 10/10 volt. Rebeka és Nelli a legsegítőkészebb pultos akikkel találkoztam.
2023.07.18barátokkal
Nagyon jól éreztem magam, jó kis hely. Külön kiemelném Nagy Lászlót, aki nagyon kedves, segítőkész és figyelmes volt.
2022.08.14barátokkal
Eszméletlen bulik. Jó kiszolgálás sűrűn fogunk barátnőmmel vissza járni. A mosdók lehetnének tisztábbak. több zenei stílus több táncter. Imádom
Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel