Morrison's 2 Budapest

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Morrison's 2 Budapest vélemények

Kiváló 2024. március 2.családjával járt itt
Nagyon hangulatos a hely, a kiszolgálás 10/10 volt.
Rebeka és Nelli a legsegítőkészebb pultos akikkel találkoztam.
Szörnyű 2023. augusztus 25., csoporttal járt itt
A párommal szerettünk volna egy jót bulizni, 2 barátunk is jött velünk. Arra lettünk figyelmesek hogy minket nem engednek be őket pedig igen. Megállítottak minket a párom halálfejes harisnyája miatt amire azt mondta az őr hogy valahol vegye le, amikor levette és ÚJRA visszamentünk a helyre megint nem engedett be a PUNK stílusunk miatt.
Kiváló 2023. július 18.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztem magam, jó kis hely.
Külön kiemelném Nagy Lászlót, aki nagyon kedves, segítőkész és figyelmes volt.
Kiváló 2022. augusztus 14.barátokkal járt itt
Eszméletlen bulik. Jó kiszolgálás sűrűn fogunk barátnőmmel vissza járni. A mosdók lehetnének tisztábbak. több zenei stílus több táncter. Imádom
Szörnyű 2022. április 15.barátokkal járt itt
Belépéskor nem tájékoztattak minket a születésnapi kedvezményről, és kifizettették az 5000 Ft-os belépőt. Utólag sem voltak segítőkészek.
Kiváló 2022. február 24.barátokkal járt itt
7 tánctér, szuper zenék és hangulat. Kedves felszolgálók, jó italok. Mindenkinek ajánlani tudom, aki jót szeretne bulizni!
Kiváló 2021. november 25.barátokkal járt itt
Ketseg kivul ez Budapest legjobb szorakozohelye. Gyakran jarok ide es mindig jol erezzuk magunkat. Szuper, hogy ilyen sok tancter van es, hogy lehet korlatlan italfogyasztast kerni.
Morrison's 2 Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. április 10.barátokkal járt itt
A baráti társaságunkkal megfordultunk ott az elmúlt hónapban és meg kell hagyni, az egyik legjobb szórakozóhely itt Budapesten.
Sok pozitív dolgot tapasztaltunk ott. Többek között azt, hogy kedves a kiszolgálás, van bulikezdő ajánlatuk, ami azt jelenti, hogy bizonyos italokat sokkal olcsóbban lehet fogyasztani este 23 óráig és közben a kedvenc zenéinkre táncolhattunk.
Egyszerűen kiváló!
Kiváló 2019. április 10.barátokkal járt itt
Végre egy szórakozóhely, ami minden nap nyitva van. Mindemellett nem kell mindig ugyanazt a stílusú zenét hallgatnunk, hanem bármikor át lehet sétálni másik terembe. Persze annyira jó zenék szólnak, hogy bármelyik teremben szívesen elvagyok. Van karaoke lehetőség is, amit barátnőmmel ki is próbáltunk és mivel csak ketten mentünk, így egész jó társaság alakult a másokkal történő közös éneklések által.
Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2016. augusztus 12.barátokkal járt itt
Jó véleményeket hallottunk a pubról, ezért az egyik pesti estünket itt töltöttük el. A belépő véleményem szerint diákbarát, hölgyeknek 500Ft, pasiknak 1000 illetve a ruhatár használata kötelező, ami 300Ft. A belépést viszonylag olcsón megúszhatja az ember, már ha beengedik, mert fokozottan figyelnek a biztonságra.