Remek kocsmaélmény

Mozigépész Söröző BudapestMozigépész Söröző Budapest a térképen

Kiváló 2015. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. május 17.
A Mozigépészbe véletlenül tértem be, annak köszönhetően, hogy a Déli pályaudvar visszaadása a vonatközlekedésnek szervezési gondokkal járt s a vonat, amire számítottam Kelenföldről indult. Így aztán maradt egy órám, amit sokkal kellemesebb kocsmában tölteni, mint az állomáson.
A környéken bóklászva ütköztem bele a Mozigépészben, ahol családias hangulat uralkodott, látszott, hogy nem sokkal zárás előtt már csak a törzsközönség van ott. A tulaj a pultnál ette a pizzáját, tulaj mivoltát a fellepéséből lehetett kikövetkeztetni, bár elsőre nem tudtam, hogy bennfentes törzsvendég vagy tulajdonos.
Jól elbeszélgettünk, ittam egy jó cseh sört, megbeszéltük azt is, hogy a helyet ketté akarja osztani cseh sörös és ír whiskey-s részre. Ezutóbbira nem esküdnék meg, de ez maradt meg az emlékezetemben. A beltér barátságos, pub-szerű, az árak is zsebbarátok. Jól éreztem magam a Mozigépészben, alkalomadtán még betérek ide. Másoknak is jó szívvel javaslom a meglátogatását.
Ételeket nem kínálnak, az ételrovatban a négy szív az italválasztékot dicséri.
Mozigépész Söröző Budapest - Étel/italMozigépész Söröző Budapest - Külső kép
Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval