Mr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest

3,7
gyorsétterem
Mr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest
Mr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center BudapestMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest

Hotel Belenus Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval
Belenusi pihenés félpanzióval
2025.03.02-ig
Hotel Belenus Zalakaros
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Mr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest vélemények

2022. szeptember 26. járt itt
A gofris lelőhely a Westend aluljáró szint ételudvarán működik már jó ideje, évek óta. Egy sarokhely az övék, a Mezopotamia gírosszal szemben. Az édes és sós gofrik mellett amerikai palacsintát, valamint kávéitalokat, üdítőt lehet kapni. Gofriból készítenek gluténmenteset is.
Mr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - EgyébMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - EgyébMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - EgyébMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - EgyébMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - EgyébMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - EgyébMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - EgyébMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - Étel/italMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - Étel/italMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - Étel/italMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - EgyébMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - Külső képMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - Külső képMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - Egyéb
2016. augusztus 11.a párjával járt itt
- kérdezi az elkészítő lány és már önti is a tésztaalapot a sütőbe. Minigofrizó, ahol egy kedves lány áll helyt. A gofri finom, kissé édes. Sok féle feltét választhtó, mi a sima csöki öntetnél maradunk. 500 Ft/db alapáron. Gyorsan elkészül és szerintem viszonylagosan pörög is a hely, mert sor az ugyan nincs, de előttünk és utánunk is várt egy-egy éhes sorstárs.
Mr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapMr. Gofri Sütödéje - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallap
Átlagos 2016. január 12.egyedül járt itt
Mr. Gofri a Westend étterem során, a Nordsee mellett található. Picike hely, 1 fős személyzettel. Az étlapon kizárólag gofrik szerepelnek, mindenféle "rátéttel". A meglehetősen széles és kissé átláthatatlan kínálatból a téli finomságok közül választottam egy viszonylag kedvező árúnak mondható kombinációt, amelyben egy gesztenyekrémes gofri és egy dobozos vaníliás cola szerepelt.