Műhely Egyetem Cafe Budapest

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Bükfürdői nyaralás
Bükfürdői nyaralás
2024.09.09-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Műhely Egyetem Cafe Budapest vélemények

Kiváló 2019. február 24.egyedül járt itt
Jóféle, izgalmas, kreatív egyetemi bisztró az ELTE Múzeum körúti főépületének alagsorában, Ami rosszat eddig az egyetemi büfékkel kapcsolatosan megtapasztaltál, nos az itt egyáltalán nem igaz. Igaz, a hely pici és zsúfolt, tele van egyetemistákkal, de a pultban minőségi étkeket találni, ráadásul pénztárcabarát áron.
Műhely Egyetem Cafe Budapest - BelsőMűhely Egyetem Cafe Budapest - BelsőMűhely Egyetem Cafe Budapest - Étel/italMűhely Egyetem Cafe Budapest - Étlap/itallapMűhely Egyetem Cafe Budapest - BelsőMűhely Egyetem Cafe Budapest - BelsőMűhely Egyetem Cafe Budapest - Étel/italMűhely Egyetem Cafe Budapest - Belső