Rejtett értékek

Multipláza Irodaház étterme BudapestMultipláza Irodaház étterme Budapest a térképen

2022. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. január 19.
Soha nem találnád meg ezt az éttermet, ha nem keresed. Én elmentem biztos már néhányszor a ház előtt, de nem emlékszem rá, hogy tudtam volna, hogy ez itt van. A térképen fedeztem fel, és a nyomába eredtem, hogy mi igaz ebből? A cím elég tág tartomány, mászkálsz, ácsorogsz, tanácstalankodsz, aztán benyitottam a fellengzős nevű Multipláza irodaházba. A portán, félve, hogy hülyét kérdezek... Persze itt van, mondta a recepciós, a mellette lévő ajtóra mutatva. menjen csak be bátran! Bátor voltam, be is mentem. Egy tök üres, kihalt étterem, olyan, mint a régi szocialista nagyüzemek munkásétkezdéje. Na jó, annál egy kicsit jobb. De a hangulata tetten érhető. Percekig mászkáltam benne, sehol senki. Se vendég, se alkalmazott. Se kajaszag, se csörömpölés, semmi. Azután került a csapóajtóból végül egy úr, én meg abszolút zavartan magyaráztam, hogy enni szeretnék... itt lehet? Persze, hogyne lehetne, üljek csak bárhová! Minden asztalon van étlap. A választék nem valami nagykaliberű, de meg lehet itt ebédelni. Egy adag gulyást kértem, meg koreai csirkecombot mondtam, de a felszolgáló figyelmeztetett, hogy az túl "lájtos". Nem akarok valami rántottat? Ok, legyen karaj, vegyes köret, csalamádé... Nem túl soká meg is érkezett a leves, kérnék-e hozzá valami csípőst? Először megkóstolom. nem kell hozzá semmi, pont így jó! De kenyér már nincs. Annyi baj legyen. Nagyon finom volt a gulyás! Csipetkével, sűrű lével! A karaj is szép adag, a csalamádé nem jött ki, azért külön kopogtattam a konyhaajtón, hopp, milyen feledékeny a pincér, hiszen csak egy, azaz egy vendég van itt égen és földön, és ki is van készítve a savanyúság. Üdítők a hűtőben, szolgáljam ki magam bátran. Hát így esett a dolog. Azután még beszélgettünk is, az étlap hetente változik, érdemes ide benézni. Fent vannak a Facebook-on. És végül is... ettem jó levest, jó rántott karajt, vegyes köret, savanyúság, meg még egy tea is... és mindezért csak 2500 forintot fizettem összesen!! Kártyával is lehet.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Multipláza Irodaház étterme Budapest - Külső képMultipláza Irodaház étterme Budapest - BelsőMultipláza Irodaház étterme Budapest - Étel/italMultipláza Irodaház étterme Budapest - Étel/italMultipláza Irodaház étterme Budapest - Étel/italMultipláza Irodaház étterme Budapest - Étel/italMultipláza Irodaház étterme Budapest - BelsőMultipláza Irodaház étterme Budapest - Belső
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Vidéki kikapcsolódás Sokorópátkán
Vidéki kikapcsolódás Sokorópátkán