Műterem Kávézó Budapest

Tavaszi zsongás
2024.06.01-ig
Thermal Panzió Igal

Műterem Kávézó Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2017. május 1.egyedül járt itt
Újhullámos, specialty kávézó az Óbudai Egyetem és a Mátyás tér közelében. Fiatalos, friss, és a falon lévő grafikáknak, rajzoknak, festményeknek köszönhetően valóban van egyfajta műterem hangulata. Kényelmes ülőhelyek a földszinten és a galérián is, ahol ráadásul "csináld magad" kávéfőzésre is van lehetőség.
Műterem Kávézó Budapest - Külső képMűterem Kávézó Budapest - MosdóMűterem Kávézó Budapest - BelsőMűterem Kávézó Budapest - BelsőMűterem Kávézó Budapest - BelsőMűterem Kávézó Budapest - BelsőMűterem Kávézó Budapest - BelsőMűterem Kávézó Budapest - BelsőMűterem Kávézó Budapest - Étel/italMűterem Kávézó Budapest - BelsőMűterem Kávézó Budapest - Étel/italMűterem Kávézó Budapest - BelsőMűterem Kávézó Budapest - Külső képMűterem Kávézó Budapest - Külső képMűterem Kávézó Budapest - Belső
Kiváló 2016. október 25.a párjával járt itt
Egy délutáni séta alkalmával tévedtünk el a Műterem kávézóba. Nem voltak túl nagy elvárásaink, azonban annál meglepőbb kávéélményben volt részünk. Számunkra új ízvilággal találkoztunk, az életünk legjobb kávéját ittuk meg itt. Különlegesen pörkölt, erős aromájú kávé mellett nagyon barátságos kiszolgálás. Biztos, hogy vissza fogunk térni.