Átlag feletti sütemények pazar környezetben

Művész Kávéház & Cukrászda BudapestMűvész Kávéház & Cukrászda Budapest a térképen

Kiváló 2016. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. február 9.
A Művész kávézó kiemelt helyszín Budapesten. Beltere pazar, elegáns, hangulatos, patinás, a sütemény választék tisztes és igényes.
Az árak meg helyhez mértek, annyi zavaró, hogy a felszolgálási díjat nem bízzák a vendégre.
A kiszolgálás egyébként korrekt, kissé személytelen, de udvarias.
Ettem egy gyönyörűen tálalt fehércsoki-mousse tortát, a csokidíszt a tányér szélén én kentem el véletlenül. A sütemény édesebb volt annál, mint ahogy én szeretem, de azért ütötte a mércét.
4,5 pontot adnék a helynek, de legyen 5 annál is inkább, hogy ilyen környezetben nem sok helyen lehet teázni-kávézni-sütizni.
Hangulat:Kiváló
Művész Kávéház & Cukrászda Budapest - Étel/italMűvész Kávéház & Cukrászda Budapest - BelsőMűvész Kávéház & Cukrászda Budapest - BelsőMűvész Kávéház & Cukrászda Budapest - BelsőMűvész Kávéház & Cukrászda Budapest - Étel/ital

Művész Kávéház & Cukrászda további értékelései

2015.11.24barátokkal
Az Andrássy út hangulatába remekül illeszkedik a 19. századot idéző Művész Kávéház. Érdekesség, hogy néhány házzal lejjebb, szintén a páratlan oldalon, a 7. szám alatt egy másik "Művész" is működik, Művész Caffe & Co. néven. Az utóbbi modernebb, bisztrósabb, ez viszont igazi tradicionális kávéház...
Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak
Senior csomag örökifjaknak