MyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest

gyorsétterem, önkiszolgáló, ételbár
MyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest
MyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca BudapestMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest

Hotel Belenus Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz

MyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Átlagos 2017. április 18.egyedül járt itt
Az Árpád híd magasságában található önkiszolgáló rendszerű gyorsétterem panel lakótelep szélső házsorának aljában. Hétköznapi ebédre, azon belül is ebédmenükre szakosodtak, csak hétfőtől péntekig 11-15 óra között tartanak nyitva. 4 féle 2 fogásos menüt ajánlanak minden nap változóan, melyek közül az egyik paleo (bármit is jelentsen ez).
MyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest - EgyébMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest - BelsőMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest - Külső képMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest - Étel/italMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest - Étel/italMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest - BelsőMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest - Étel/italMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest - BelsőMyCanteen Önkiszolgáló Étterem - Népfürdő utca Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2017. március 26.a párjával járt itt
Fiatalos, lendületes üzemeltető csapat. Kellemes modern tiszta étterem. Munka közbeni ebédre, de akár nyugdíjasoknak is elfogadható áron. Szóda víz az asztalokon kirakva. 11. 30-14. 30 között van nyitva a hely, van jó időben terasza is. Nyitáskor és zárás előtt kényelmesen lehet étkezni, van elvitel is.