Újhullám a piacnál

Nabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop BudapestNabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop Budapest a térképen

2020. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. június 28.
Idei nyitású újhullámos kávézó a Hold utcai piac szomszédságában. Kellemes, elegáns berendezés, a galériaszinten további asztalokkal, kiülős terasszal az árnyat adó fák alatt.
Két féle pörkölésű kávét főznek, de nem kérdezték meg, melyiket szeretném (a darálóban láttam a 2 fajtát). Szintén 2 féle cornflakes-et lehet kapni. Bár délután is nyitva tartanak, inkább reggelizős helynek mondanám. Kínálnak tojásételeket: rántottát, tükörtojást, ham & eggs-et, bécsi roppanós virslit, szendvicseket. Az ételárak 790-1090 Ft között alakulnak. Tartanak laktóz-, glutén- és cukormentes sütiket, de ottjártamkor már nagyon le volt fogyva a készlet, csak croissant-ot láttam 2 db-ot a pultban. Egy eszpresszó tejjel 390 Ft-ba került. Csinos volt a barna mázas porcelán csésze.
Kellemes, kulturált hely, de nem kiugró élmény, és egy kicsit drága is szerintem.
Nabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop Budapest - Külső képNabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop Budapest - Külső képNabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop Budapest - Külső képNabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop Budapest - BelsőNabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop Budapest - BelsőNabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop Budapest - BelsőNabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop Budapest - Külső képNabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop Budapest - Étel/italNabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop Budapest - Étel/italNabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop Budapest - Külső képNabu Cafe - Specialty Coffee Bar & Shop Budapest - Étel/ital
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak