Neked Csak Dezső! Budapest

Golden Ball Club Hotel Győr - Wellness kikapcsolódás
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Neked Csak Dezső! Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2401 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24966 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 25.a párjával járt itt
A „Neked csak Dezső” a harmadik kerületben ütötte fel a sátorfáját egy hangulatos belső udvarban, szimbiózisban a Töltő nevű műintézménnyel. Sajnos volánnál ültem, így csak odaballagtam tájékozódni a söröspulthoz, ez arra elég volt, hogy ledöbbenjek azon, hogy a legfeljebb 20 éves pultos miként tegez le egy párt, akik jócskán elütötték a hetvenet.
Neked Csak Dezső! Budapest - Külső képNeked Csak Dezső! Budapest - Étlap/itallapNeked Csak Dezső! Budapest - Étlap/itallapNeked Csak Dezső! Budapest - EgyébNeked Csak Dezső! Budapest - Étlap/itallapNeked Csak Dezső! Budapest - Étel/italNeked Csak Dezső! Budapest - Külső kép