Neon Udvar Budapest

05.26-06.21.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Neon Udvar Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2016. október 5.a párjával járt itt
A Neon udvar egy puccos belső udvarbeli romkocsma valójában. Ahhoz képest, hogy mennyire puccos, elég meglepő, hogy szabályosan ki kellett vitatkozzam, hogy kapjak egy üvegpoharat egyébként meglehetősen drága és jó borokhoz. Azt is úgy kaptam meg, hogy a pultos úgy csinált, mintha ez nem lenne egy természetes dolog, hanem valami nagy gesztus.
Neon Udvar Budapest - Külső képNeon Udvar Budapest - Külső képNeon Udvar Budapest - Külső képNeon Udvar Budapest - Külső képNeon Udvar Budapest - BelsőNeon Udvar Budapest - Külső kép