Mi is a neve?

Nexus Rétesbolt BudapestNexus Rétesbolt Budapest a térképen

Átlagos 2017. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. március 6.
Gondban voltam a pontos név-meghatározásnál, mert a portálon csak annyi szerepelt, hogy "Rétesbolt", illetve talán az is, hogy "Kávézó, pizzéria". De a cím ismeretében és a blokk alapján sikerült beazonosítani, bár saját honlapot vagy facebook oldalt sem találtam hozzájuk. Kertvárosi környezet, Kemencés Pizzától pár méterre találhatóak a templom irányában. A terasz nagyon kellemes a szép tavaszi napsütésben, még kényelmes párnázott ülőgarnitúra is akad, ha éppen nem foglalt.
A benti rész jellegtelen, kissé retró, vidéki szatócsboltos hangulatú. Az összes alkalmazott a hátsó részben, a konyhában dolgozott, így a kiszolgáló pultnál éppen nem volt senki, de hamarosan érkeztek. Bár elvileg a rétes a specialitásuk, nem voltam tőle elájulva. A 300 Ft-os árával olcsónak sem mondanám. Egy barackos-túrósat ettem, kissé már állottnak tűnt, nem volt ropogós. Viszont sok tölteléket tettek bele, ami ízre sem volt rossz. Voltak még további édes és sós péksütemények, néhány süti, tortaszelet, illetve pizzaszelet. Őszintén szólva nem láttam semmi olyat, ami különösebben felkeltette volna az érdeklődésemet.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Nexus Rétesbolt Budapest - BelsőNexus Rétesbolt Budapest - BelsőNexus Rétesbolt Budapest - BelsőNexus Rétesbolt Budapest - Külső kép
Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
Vital wellness