Átlagos, nem kiemelkedő kakaós csiga

NN Sváb Pékség - Bosnyák tér BudapestNN Sváb Pékség - Bosnyák tér Budapest a térképen

Átlagos 2016. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. december 27.
Már leírtam párszor, hogy a diósdi Príma pékségben vettem az igazi élményszerű, remekül elkészített kakaós csigát, másképp nézek erre a pékspecialitásra. E műfajban némi idő kell ahhoz, hogy az ember kialakítsa az eszmei etalont, amennyiben nem édesszájú. Jómagam a kakaós csigák iránt a gyermekeim hatására kezdtem érdeklődni, az én gyermekkoromban, Ceausescu Romániájában még azt sem tudtuk, hogy mi is az a kakaós csiga. Minden esetre, most nagyjából bemértem, milyen is az, ami igazán jó mert a legtöbb helyen érdektelen, ehető, de nem különösebben élvezetes csigát adnak. Nem kivétel az NN sváb pékség sem e szabály alól. Lehet, hogy más termékeik jobbak, erre csak 3 pontot tudok adni.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
NN Sváb Pékség - Bosnyák tér Budapest - Étel/italNN Sváb Pékség - Bosnyák tér Budapest - Étel/italNN Sváb Pékség - Bosnyák tér Budapest - Külső képNN Sváb Pékség - Bosnyák tér Budapest - EgyébNN Sváb Pékség - Bosnyák tér Budapest - Étel/ital
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi
Alfa Hotel Miskolctapolca - Nyári vakáció
Nyári vakáció
06.28-08.31.
Alfa Hotel Miskolctapolca
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Újra vár a balatoni nyár
Újra vár a balatoni nyár
07.01-08.31.
Két Korona Hotel Balatonszárszó