Kiváló 2026. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2026. június 24.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Megkockáztatom, hogy a legjobb Specialty kávézó egész Budapesten. Kedves kiszolgálás, a kávéhoz nagyon értenek. Házi készítésű desszertek, amik elképesztően jók. A Répatortájukat mindenkinek meg kell kóstolnia. Bagira kávéval dolgoznak, nagyon jót is ittunk. Hangulatos, nagyon szép hely, a belsőépítésznek külön dícséret jár. Végre egy minőségi kávézó Újpesten is! Plusz pont, hogy van HÁZI kombucha.
Felüdülés volt betérni ide. A személyzet nagyon felkészült, nagyon értenek a kávékhoz. Egyedi házilag készült desszertek, a répatorta az eddigi legjobb amit valaha ettem. Nagyon tetszett, hogy az összes szirupjukat házilag csinálják és nem a poros chai lattét tartják. 3 féle kávéból lehet...