Extra-dupla jegeskávé

Noiret Biliárd & Darts Szalon BudapestNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest a térképen

2018. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 12.
BB. kupont váltottam itt be, célirányosan ezért tértem be. Jó sok évvel ezelőtt megfordultunk itt már barátokkal egy sűrű és már a (nem) emlékezés jótékony homályába vesző éjszakán, azóta, amennyire vissza tudok gondolni, nem sok minden változott itt.
A bárnak helyt adó épület évek óta fel van állványozva, ezért a láthatósága nem jó, és a külcsín sem hívogató. Ráadásul a velük szemben lévő csinos kis téren 2 francia hangulatú kiülős teraszos bisztró is működik, a Le Petit és a Brunch, szóval a külföldi turistákat inkább ők szippantják be vizuális vonzalmuk erejével.
Az utcaszinten belépve egy kis előtérbe érkezünk, ahol bárszékek vannak, valamint egy rakat üres piás üveg (jól sikerülhetett az elmúlt éjszaka...), és egy sötétbe levezető lépcső. Na, itt kell lemenni. Lenn, hatalmas 2 irányba elágazó pincerendszer, félhomály, kissé állott pinceszag, narancsvörösre mázolt falak. Számomra szimpatikus miliő, van benne valami csipetnyi horrorisztikus, mintha Drakula kastélyának pincéjébe ereszkedtünk volna le.
Egy dupla fagyis jegeskávé volt az ajánlat extra tejszínhabbal. A 3 féle választható íz közül a karamellát választottam. Bolti dobozos fagylalt, karamella bolti szirup, "mű" tejszníhab spray.
Az adag valóban hatalmas volt.
A dupla eszpresszó erős, olasz pörkölésű, ütős, még ebben a kombinációban is ütős, felpörgető hatású.
Kora délután jártam itt, mivel csak 10-16 óra között lehetett a kupont felhasználni, rajtam kívül először nem volt más vendég, majd érkezett egy fiatal srácokból álló csapat biliárdozni.
A nagyobbik teremben több biliárdasztal és darts áll rendelkezésre, jól el lehet tölteni itt az időt.
Az itallap kinézetre igényesen összeállított, tartalmilag döntően kommersz vonal képviseltetik. Vannak koktél akciók, valamint egyéb napi italakciók is. Futball bajnokságok idején 3 kivetítőn és 1 tévén lehet követni az eseményeket. Egy sima eszpresszó 320 Ft, szerény ételkínálat a rágcsálnivalókon kívül lepények 8 féle töltelékkel (előregyártott) 750/990 Ft. 8 féle sört csapolnak, de kézművesekkel nem foglalkoznak. Dreher, Primator, Pilsner Urquell, Belle-vue, Guinness.
Ételek / Italok:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Noiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Külső képNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - BelsőNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - BelsőNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - BelsőNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - BelsőNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Étlap/itallapNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Étlap/itallapNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Étlap/itallapNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Étlap/itallapNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Étlap/itallapNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Étlap/itallapNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Étlap/itallapNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Étlap/itallapNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Étlap/itallapNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - BelsőNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - BelsőNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - BelsőNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Étel/italNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - BelsőNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - EgyébNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - BelsőNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Külső képNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Külső képNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - EgyébNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Külső képNoiret Biliárd & Darts Szalon Budapest - Külső kép

Noiret Biliárd & Darts Szalon további értékelései

2016.03.21barátokkal
A Noiret biliárd szalonban már jártam egyszer úgy 15-20 éve. Most egy nagyobb turnét zártunk itt éjféltájt. Jókora kacskaringós beltere van a helynek, külön darts szoba, külön biliárd szalon. A sörök között akadnak izgalmasak is, Primator kapható üvegben, csapolva a kommerszek mellett néhány cseh...
2016.01.28barátokkal
Nagyobb társasággal mentünk,a testvérem tejfakasztó buliját tartottuk itt. A kiszolgálással különösen elégedettek voltunk. Tekintettel a nagy létszámra, valamire mindig szükségünk volt, valami mindig kiürült, de az üres poharak valahogy sosem maradtak sokáig az asztalon. A felszolgáló hatalmas...
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval