Brémai halas szendvics

Nordsee - Széll Kálmán tér BudapestNordsee - Széll Kálmán tér Budapest a térképen

2019. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. március 23.
A Mammut utáni nagy kanyarban, a Széll Kálmán tér felé több kis elviteles "beugrót" nyitottak az ismert láncok. A két, szeletes pizzéria mellett a halas étkeiről ismert Nordsee is benyitott egy hasonszőrű kioszkot. A kínálat szűkebb, mint a nagyobb, főleg bevásárlóközpontokban működő éttermeiben, de a koncepció természetesen ugyanaz. Halas szendvicsek, boxok, rántott vagy grillezett tengeri hal körettel, ráksaláta.
Mivel csak menet közben ugrottam be és úgysem lehetett volna helyben leülni, elvitelre kértem egy brémai burgert, amiben egy szögletes panírba bundázott, négyzetes halszelet van, fűszeres remulád mártással, amerikai típusú burgerzsemlében. Ez ár-érték arányban szerintem talán a legkedvezőbb szendvicsük 590 Ft-ért, mivel a többi, igaz nagyobb, dúsabban megrakott szendvics árban 1000 Ft környékén van. A kiszolgálás gyors, udvarias. Csomagolást nem kértem, csak egy papírzacsiba tették bele, szalvétát adtak mellé.
Hangulat:Átlagos
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel